Українські зенітно-ракетні війська візьмуть участь в міжнародних змаганнях "Saber Guardian 2017", які відбудуться в Болгарії.

Про це під час прес-конференції розповів речник Міністерства оборони полковник Дмитро Гуцуляк.

Читайте також: Турчинов підсумував ракетні запуски

"Під час багатонаціонального навчання "Saber Guardian 2017" на полігоні Шабла у Болгарії, зенітно-ракетні підрозділи С-300 візьмуть участь у тактичному навчанні зі стрільбою", - цитує слова полковника Укрінформ.

За словами речника Міноборони, навчання зенітників будуть проходити також і в Україні.

Популярні новини зараз
ТЦК запровадить електронну мобілізацію: як вручатимуть повістки Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року
Показати ще

"На полігоні Ягорлик, на Херсонщині проведуть бойові стрільби підрозділи, озброєні ЗРК Бук-М1", - зазначив Гуцуляк.

Як повідомляв сайт Знай.ua, російська влада висміяла плани України провести ракетні навчання з застосуванням "Буків" біля кордонів з Кримом.