До Надії Савченко, яка перебуває в ув'язненні в російському СІЗО, не змогли потрапити лікарі з України. Про це, в п'ятницю, повідомила прес-служба Державного управління справами.

Їх не пустили до бранки незважаючи на домовленості, які були досягнуті раніше. Лікарі чекали вісім годин.

"Дозвіл українським медикам на огляд Савченко ФСВП дала під гарантії омбудсмена РФ Памфилової. Медики вже сім годин чекають. Ось ціна гарантій", - написав захисник Савченко Микола Полозов. У 19.00 він додав, що "лікарі змушені виїхати в готель".

За словами заступника головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні "Феофанія" Андрія Строканя, делегація медиків прилетіла до Москви в п'ятницю вранці.

За даними прес-служби, серед українських лікарів, які повинні оглянути Савченко, - Строкань, головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров'я України зі спеціальності "Гастроентерологія" Наталія Харченко та завідувач кафедри неврології Національного медуніверситету ім.Богомольця, невропатолог Лариса Соколова.

Популярні новини зараз

У Чернівцях "кайдашева сім’я" влаштувала цирк на виборчій дільниці: "Викликайте поліцію!"

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Ще один захисник Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що вони направили скаргу до Генпрокуратури РФ.

"Ми пишемо скаргу в Генеральну прокуратуру РФ через електронну форму на сайті на дії ФСВП через недопуск українських лікарів до Савченко", - повідомив Фейгін.