До Надії Савченко, яка перебуває в ув'язненні в російському СІЗО, не змогли потрапити лікарі з України. Про це, в п'ятницю, повідомила прес-служба Державного управління справами.

Їх не пустили до бранки незважаючи на домовленості, які були досягнуті раніше. Лікарі чекали вісім годин.

"Дозвіл українським медикам на огляд Савченко ФСВП дала під гарантії омбудсмена РФ Памфилової. Медики вже сім годин чекають. Ось ціна гарантій", - написав захисник Савченко Микола Полозов. У 19.00 він додав, що "лікарі змушені виїхати в готель".

За словами заступника головного лікаря з медичних питань клінічної лікарні "Феофанія" Андрія Строканя, делегація медиків прилетіла до Москви в п'ятницю вранці.

За даними прес-служби, серед українських лікарів, які повинні оглянути Савченко, - Строкань, головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров'я України зі спеціальності "Гастроентерологія" Наталія Харченко та завідувач кафедри неврології Національного медуніверситету ім.Богомольця, невропатолог Лариса Соколова.

Ще один захисник Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що вони направили скаргу до Генпрокуратури РФ.

"Ми пишемо скаргу в Генеральну прокуратуру РФ через електронну форму на сайті на дії ФСВП через недопуск українських лікарів до Савченко", - повідомив Фейгін.