До Надії Савченко, яка утримуються в слідчому ізоляторі в Росії, будуть допущені українські лікарі. Про це повідомляє один з адвокатів української льотчиці Ілля Новіков, , пише Радіо Свобода.

"Найголовніша новина, яку ми отримали, це те, що російська сторона дала добро на приїзд до Москви делегації лікарів з Києва. Ми чекаємо, що це станеться в один з найближчих днів. Нам повідомляють, коли саме це буде, але є інформація про те, що консульство України в Москві отримало підтвердження того, що така зустріч відбудеться в дуже короткі терміни" – сказав Новіков, додавши, що остання довідка, яку отримали адвокати Савченко, зараз датована 3 березня.

Матеріал по темі До Савченко не пускають українських лікарів, щоб не звільняти її

Адвокат покладає великі надії на це так, як отримати об'єктивну інформацію від російських медиків про її поточний стан не є можливим.

Він також повідомляє, що у Надії Савченко загострення панкреатиту і вона зараз вкрай потребує кваліфікованого обстеження фахівців.

Популярні новини зараз

Садовий пообіцяв львів'янам "вечірку" на Різдво: "Який локдаун?"

Хмельницькі ринки зачиняються попри дозвіл Симчишина, усе через Кабмін: "Підтримуємо Київ!"

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Роман з Баланом закінчено? Тіна Кароль задивилася на продюсера закоханими очима: "Давно і безнадійно"

Показати ще

Радник президента України Ольга Богомолець підтвердила, що українські лікарі, серед яких є гастроентерологи, готові вилетіти до Москви.

Надія Савченко перебуває в російському СІЗО з літа 2014 року. У грудні вона оголосила голодування на знак протесту проти затримання.

.Вчора, 11 березня, адвокат Савченко повідомив, що самопочуття його підзахисної після часткової відмови від голодування не поліпшилося.