У місті Ногінську Московської області суд дозволив знести Свято-Троїцький храм Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів ієромонах Святослав Скороход.

"Сьогодні чорний понеділок для Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату в Росії. Московський обласний суд виніс рішення щодо нашого апеляційного позову. Із 3 жовтня 2016 набуває чинності остаточний вирок про знесення нашого Свято-Троїцького храму в м. Ногінську Московської області", - написав Скороход.

За його словами, таким чином суд задовольнив позивача - Адміністрацію Ногінського район і рішення першої судової інстанції Ногінського міського суду.

"Згідно з постановою, храм знесуть у 4-місячний термін за наш рахунок", - уточнив ієромонах.

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

Крім того, він розповів, що напередодні засідання суду на адвоката Тетяну Горюнову напали.

Увечері, коли вона поверталася додому, невідомі з машини почали по ній стріляти, а після цього погрожували по телефону розправою в разі подальшої підтримки і захисту храму в суді.

"На жаль, все українське систематично підчищається і знищується: сьогодні резонансне рішення щодо знесення храму, до цього – закриття української бібліотеки і ліквідація єдиної централізованої української організації "Український Конгрес Росії", - підкреслив Скороход.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", представники Правого сектора і Київського патріархату захопили храм Святої Праведної Анни, щоб провести там богослужіння.