В Україні 30-40% харчових продуктів, в тому числі і алкогольна продукція, є підробками.

Про це розповів глава Госпродпотребслужби Києва Олег Рубан, повідомляє "112 канал".

Як уточнив він, у Києві з п'ятниці почалися перевірки якості продуктів з метою виявлення фальсифікацій і підробок для недопущення отруєння громадян.

"Продаж контрафакту можна зупинити тільки після планової перевірки або ж в разі звернення потерпілих, при наявності медичного підтвердження", - додав він.

При цьому, за словами Рубана, 60% бізнесу у нас – соціально відповідальні підприємці, які відповідають за свій товар, за свої послуги. Але, на жаль, 40% відноситься до асоціального бізнесу, який проводить контрафактну продукцію.

Популярні новини зараз
Одразу на 11 гривень: в українських супермаркетах підскочили ціни на рис, скільки доведеться викласти за кіло НБУ зобов'язав банки перевіряти клієнтів: яку інформацію не сховати Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали
Показати ще

Як пояснив глава Госпродпотребслужби, в разі скарги споживачів інспектори проведуть перевірку на місці реалізації протягом перших 24 годин. В цілому ж, на реакцію за скаргами закон передбачає 15-30 діб.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", більше 30 людей отруїлися сурогатним алкоголем.