"Укргазвидобування" знаходиться на межі банкрутства - Соболєв

поділитись
Бюджет НАК "Нафтогаз" не вирівняти, поки держкомпанія "Укргазвидобування" знаходиться на межі банкрутства. При цьому в ЄС зі збитковими держкомпаніями нас не чекають

Одна з вимог МВФ (для інтеграції з ЄС) - це відсутність дефіциту у держпідприємства НАК "Нафтогаз". Ця вимога задовольнити неможливо, оскільки на межі банкрутства перебуває компанія "Укргазвидобування". Про це, на телеканалі "112 Україна" заявив народний депутат від "Батьківщини" Сергій Соболєв.

"МВФ вимагає, щоб не було дефіциту НАК" Нафтогаз ". Але дефіцит зараз є за рахунок того, що" Нафтогаз "викуповує у єдиної найбільшої державної компанії" Укргазвидобування "газ за ціною 560 гривень, а потім кінцева ціна продажу для населення - 7188" , - пояснив Соболєв.

За його словами, бюджет "Нафтогазу" не вирівняти, поки держкомпанія "Укргазвидобування" знаходиться на межі банкрутства.

"Ось у чому проблема дефіциту бюджету НАК "Нафтогаз" і державної компанії "Укргазвидобування". Вона не може свердловини нові розвивати, не може платити нормальну заробітну плату своїм працівникам і, відповідно, стоїть на порозі банкрутства".

Читайте також: Українські кадастри недійсні - нардеп

У той же час, за словами Соболєва, Україна успішно задовольняє ряд інших вимог МВФ, в рамках асоціації з ЄС, причому, не тільки декларативно, але й реальними діями.

"Важко назвати власників нафтових компаній і власників заправок в США популістами. Але ціна на нафту і, відповідно, ціна на бензин в США за останній рік впала в три рази. Літр бензину коштує сьогодні 40 центів, а це 10 гривень. А у нас ціна на бензин 20 гривень. Є економічно прораховані речі, а не популізм ", - пояснив народний обранець.

У той же час, за його словами, дохід українських громадян впав в три рази, через що в Україні не може розвиватися малий і середній бізнес - у людей "немає купівельної спроможності".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
інфляція, бізнес, банкрутство, Батьківщина, великий, дефіцит, дефолт, малий, НАК Нафтогаз, середній, Соболєв, Укргазвидобування
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Коли в цьому році Великдень будуть зустрічати католики і православні
0
0
09:27 23.03.2018
Саме ця мучениця могла охороняти дім від лиха, але й карала тих, хто жив у гріху
0
0
09:19 23.03.2018
На думку батька, Владислав скоїв необдуманий вчинок
0
0
08:38 23.03.2018
Потерпіла дитина знаходиться в реанімації
0
0
08:18 23.03.2018