За останні два роки виробництво української військової техніки зросло втричі. Про це розповів секретар Ради нацбезпеки й оборони Олександр Турчинов.

Як повідомляє "Громадське", "Укроборонпром" збільшив виробничі потужності втричі в порівнянні з 2014 роком, і це є рекордом. За словами Турчинова, без такої кількості зброї українська армія не змогла б чинити спротив ворогам.

"Завдяки мобілізації наукового потенціалу нашої країни, ми змогли забезпечити Збройні сили технікою. Ми відчули, що фронт проходить не тільки вздовж лінії розмежування, а й через наукові установи", - заявив секретар РНБО.

Турчинов також прийняв участь у презентації новітньої зброї та техніки, яка присвячувалась п'ятиріччю "Укроборонпрому".

Портал "Знай" писав про неймовірний політ українського Су-25. Штурмовик пронісся в метрі над землею.

Популярні новини зараз
Грошова допомога для пенсіонерів: хто може отримати майже 3 тисячі гривень Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Пенсіонерам не підвищать виплати: хто залишиться без надбавки "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще