"Укрзалізниця" має намір запустити знаходяться на балансі пороми на лінію "Одеса-Грузія" в 2017-му році. Головне зараз - оперативно реанімувати пороми, які на сьогоднішній день знаходяться в жалюгідному стані.

Член правління "Укрзалізниці" Марек Залесний розповів, що після відвідування Одеси переконався: інформація про жалюгідний стан перебільшена, з обладнанням можна працювати. Про це повідомляє segodnya.ua.

"Поставлено чітке завдання - на початку 2017-го вони повинні вийти в море. В кінці 2016 р запланована зустріч в Казахстані щодо узгодження всіх моментів співпраці, пов'язана з цим проектом. Думаю, що в наступному році він повноцінно запрацює. Однак ми будемо активно залучати клієнтів і по напрямку Чорне море - Балтійське море. Будемо повертати статус транзитного перевізника української залізниці - це моя одна з основних задач ", - резюмував Залесний.

Домовленості про створення міжнародного залізничного сполучення через порти Грузії і України закріплені в міжурядовому повідомленні. Також ведуться переговори про введення наскрізного тарифу і спрощення митних процедур.

Портал "Знай.ua" раніше повідомляв про те, що Грузія створює державну службу знайомств для підвищення народжуваності.

Популярні новини зараз
Відправка на фронт мобілізованих: для українців зробили важливе оголошення По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще