Так, тільки під час одного рейду активістів на підпільний склад в Києві було знайдено фальсифікований коньяк, який розливався в картонні коробки з назвами відомих французьких брендів.

Як пише видання "Коментарі" експерти відзначають, що придбати коньяк низької якості можна і в звичайному магазині або супермаркеті. Більшість виробників коньяків в Україні є ботлерами - тобто не виробляють коньяк, а розливають в пляшки змішані з водою дешеві спирти, привезені з Грузії, Молдови та інших країн.

"Поліпшити ситуацію на ринку покликаний законопроект, який зобов'яже всіх виробників використовувати при виготовленні коньяків українські коньячні спирти", - говорять фахівці галузі.

За словами голови Асоціації легальних виробників алкоголю Олександра Голованя, використання у виробництві дешевих імпортованих коньячних спиртів істотно знижує якість продукту і негативно позначається на іміджі напою з маркуванням "коньяк України".

"Введення обов'язкової норми утримання українських коньячних спиртів дозволить значно поліпшити якість коньяків України. До того ж, національний продукт повинен проводитися з використанням локальної сировини, це загальноприйнята світова практика", - підкреслює експерт.

Популярні новини зараз

Зниклого під Києвом малюка знайшли - "Пішов за батьком у ліс, і…"

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

"Знай.ua" повідомляв про те, що уряд заборонить продавати алкоголь в дні національних свят.