Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO у важкій вазі українець Олександр Усик вважає, що професійним боксерам не місце на Олімпіаді. Також він незадоволений сумнівними реформами в аматорському боксі.

"Зараз з любительського боксу намагаються зробити комерцію - зняли шоломи, зробили ось це APB (новий боксерський проект AIBA Pro Boxing). Але у них цього зробити не вийде - гонорари не ті. Так хлопці боксують, але це не те - рукавички інші. Не треба нічого мудрувати. Треба повернути шоломи, адже це олімпійський бокс", - заявив Усик в інтерв'ю XSport.

На думку українця, дозволяти професіоналам боксувати на Олімпіаді - це повна нісенітниця. "Боксуєш в професіоналах, а тут ти зібрався їхати до пацанів і забирати у них медалі – це "що попало", - емоційно висловився Усик.

Читайте також: Стара травма Ф'юрі поставила під питання бій з Кличком

"Кличко? Те, що він сказав, що хоче їхати в Ріо - це ж ще не ясно, чи поїде він чи ні. Мене теж запитували про це, але я сказав, що робити цього не хочу", - пояснив Усик бажання Володимира Кличка поїхати на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. На відміну від Усика Кличко за допуск професіоналів на Ігри. "Я думаю, це правильно, що професіонали будуть допущені до змагань - не обов'язково, що це вирішить наперед результат. Переконаний, багато професіоналів зазнають труднощів через стилю любителів", - заявив недавно Кличко.

Популярні новини зараз

Софія Ротару переживає велику втрату, найближчу вже не повернути: "Світла пам'ять"

У Польщі пожежник викрав і побив українських дітей: зламаний ніс і машина у крові

Стало відомо, що сказала померла Стелла Клименко з "МастерШеф" своїм близьким в останній день: "Почати нове життя"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Показати ще