Операційну систему, що в майбутньому замінить Android і Chrome OS, почала розробляти корпорація Google.

Нова ОС має назву Fuchsia. Вона буде більш досконалою та працюватиме на базі ядра Magenta, а не Linux, пише Lenta.ru з посиланням на The Next Web. Fuchsia отримала підтримку 32-бітних і 64-бітових процесорів на архітектурі ARM і 64-бітових ПК-процесорів.

За інформацією на сервісі для розробників GitHub, ядро ​​Magenta дозволить системі більш ефективно взаємодіяти з найпоширенішими платформами інтернету речей, в тому числі FreeRTOS і ThreadX. Таким чином корпорація планує посилити інтеграцію комп'ютерів і мобільних пристроїв користувачів з домашніми екосистемами OnHub і Google Home.

Читайте також: Дивимося з нами перші короткометражки Google для віртуального кінотеатру (відео)

Ховати нову розробку Google не збирається. Брайан Светланд, один з інженерів корпорації, пояснив, що вони відразу вирішили зробити нову операційну систему відкритою для сторонніх розробників.

Популярні новини зараз
Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..." Ігри Кацуріних, Дорофєєвої та Дантеса випливли назовні - ніхто й не подумав би, що все настільки: "Його ніхто й не любив" Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли"
Показати ще

Сьогодні частка Android на європейському ринку досягла 76%, а в США на операційній системі, що належить Google, функціонують 67,6% пристроїв.

Як повідомляв "Знай", компанія Microsoft планує брати з користувачів гроші за оновлення.