Жителі міста Горлівка кинулися шукати використані гарматні та мінометні снаряди, упаковки від гранат. Пояснюють, що ці речі дуже корисні в господарстві. Наприклад, в тарі від ручних гранат РГД-5 зручно зберігати та переносити курячі яйця.

"Ячейки - супер! В них можна цибулю пророщувати і взагалі багато корисних функцій придумати в господарстві", - пише Юлія Корко. "І пельмені ліпити можна", - додає Павло Маматов.

Наталія Москаленко ділиться своїм досвідом. "А ми відро для колодязя зробили зі снарядів від "Нони" (Самохідна артилерійська установка – "Знай"). А на балконі квіти в два таких снаряди посадили. Згодом висадимо цибулю. Зате не жебракуємо", - додає.

"Корисний досвід" викликав бурхливе обговорення в інтернеті. "Треба починати шукати тару", - зауважує Вікторія Алексеєва. Інші цікавляться – куди можна звернутися за "лоточками". Людмилі Івановій їх потрібно декілька.

Вже зібралась ініціативна група, яка сьогодні піде шукати "господарчі товари" на місцях бойових дій.

Популярні новини зараз

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

Головне за день неділі 10 листопада: звільнення Разумкова, покарання Яременко та "с*ксуальне збудження" партії Зеленського

Ще плюс два, Пугачова показала світові чотирьох юних Галкіних: "А чи не пора на пенсію?"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

До цього в мережі вже з'являлася інформація, що зі снарядів системи залпового вогню "Ураган" донбаські умільці зробили мангал.