Жителі міста Горлівка кинулися шукати використані гарматні та мінометні снаряди, упаковки від гранат. Пояснюють, що ці речі дуже корисні в господарстві. Наприклад, в тарі від ручних гранат РГД-5 зручно зберігати та переносити курячі яйця.

"Ячейки - супер! В них можна цибулю пророщувати і взагалі багато корисних функцій придумати в господарстві", - пише Юлія Корко. "І пельмені ліпити можна", - додає Павло Маматов.

Наталія Москаленко ділиться своїм досвідом. "А ми відро для колодязя зробили зі снарядів від "Нони" (Самохідна артилерійська установка – "Знай"). А на балконі квіти в два таких снаряди посадили. Згодом висадимо цибулю. Зате не жебракуємо", - додає.

"Корисний досвід" викликав бурхливе обговорення в інтернеті. "Треба починати шукати тару", - зауважує Вікторія Алексеєва. Інші цікавляться – куди можна звернутися за "лоточками". Людмилі Івановій їх потрібно декілька.

Вже зібралась ініціативна група, яка сьогодні піде шукати "господарчі товари" на місцях бойових дій.

Популярні новини зараз

Ані Лорак різко змінилася, тепер вона блондинка і схожа на дівчинку-підлітка: "Бойфренд не впізнає"

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

До цього в мережі вже з'являлася інформація, що зі снарядів системи залпового вогню "Ураган" донбаські умільці зробили мангал.