Завтра зранку в Харкові почнуть збір підписів за відставку Геннадія Кернеса, розпуск Харківських міської та обласної рад. Підписи будуть збирати в наметах, офісах, через соцмережі та інтернет. Ініціатори – представники місцевої ВО "Свобода". Закликають приєднатися всіх містян.

Кажуть, що причин накопичилось багато. "Вони не визнали Російську Федерацію країною-агресором. А це несе пряму загрозу національній безпеці країни. Наша область є надзвичайно важливим регіоном, з одного боку має спільний кордон з агресором, з іншого – межує з Донбасом. Загравання з агресором та терористами, колабораціонізм є неприпустимими під час війни. Так само неприпустимо дозволяти відбілювати тих, хто винен у загибелі тисяч українських солдат та мирних жителів", - пояснив нам прес-секретар ВО "Свобода" в Харківській області Кирило Лукаш.

Додає, що теракти у Харкові – це також прояв війни Росії проти України. А після загибелі чотирьох патріотів під час мирної проукраїнської акції біля Харківського палацу спорту , місцеві депутати просто не мали морального права не визнавати Росію країною-агресором. Адже своїм рішенням вони намагаються виправдати вбивство українських громадян та агресію Росії.

Дізнатись реакцію Геннадія Кернеса нам не вдалось, він не бере слухавку.