На півночі Ізраїлю, в печері, був виявлений скарб епохи Олександра Македонського. Він завоював цей регіон в кінці IV ст. до н.е.

Скарб знайшли члени Ізраїльського спелеологічного клубу. Він знаходився в кутку печери. Вони одразу ж повідомили про свою знахідку в Управління стародавностей Ізраїлю.

Археологи вважають, що артефакти, спочатку, перебували в тканинному мішку. Вони знайшли дві срібні монети, срібні сережки, кільця і ​​браслети. На одній стороні монет був зображений Олександр Македонський, на іншій - Зевс, який сидить на троні.

Серед знахідок, особливо, виділяються срібні сережки. Вони добре збереглися і не мають аналогій.

Фахівці вважають, що скарб заховали в печері місцеві жителі. Вони могли ховатися в печері під час воєн діадохів, що розгорілися після смерті Олександра. Скарб був захований "в надії на кращі дні", але хтозалишив його так і не повернувся за ним.

Популярні новини зараз

Українці найчастіше гинуть не від Covid-19: результати досліджень

Пугачова повернулася до Кіркорова, але Галкін прибіг слідом - довелося засунути в рот

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Українці отримають одноразову допомогу від держави: названо категорії осіб та послуг

Показати ще

Чиновники окремо наголосили на "зразковій громадянській поведінці" спелеологів. В Ізраїлі за приховування археологічних знахідок, або їх переміщення і торгівля є злочином. Максимальне покарання за нього - п'ять років позбавлення волі.

Можливо, завдяки жорсткому законодавству випадкові знахідки багатьох скарбів в Ізраїлі - не рідкість.