Депутат Київради Юрій Сиротюк розповів, що всі заяви столичної влади про перевиконання бюджету столиці насправді містять махінації, суть яких полягає в тому, що до бюджету Києва на 2016 рік завідомо включили занижені показники, які потім подаються, як щоквартальні "досягення". Таким чином кошти із бюджету столиці не лише не оподатковуються, але й засвідчують корупційну складову.

"Київська влада кожного року робить один фокус: вона дає занижені показники, а потім щокварталу звітує про їх перевиконання. Ми не голосували за той бюджет, бо казали, що 10 мільярдів гривен – це тіньовий корупційний податок, який прихований від київської громади і осідає в кишенях. Щоб трошки задобрити електорат, щомісяця кажуть: "Ми перевиконали бюджет". Але якщо рахувати в доларовому еквіваленті, то, на жаль, ми дуже в жалюгідній ситуації знаходимось. Якщо такими темпами буде збільшуватись бюджет Києва, то порахуйте, скільки ще треба десятиліть, щоб повернутись хоча б на рівень 2006 року.", - повідомив Сиротюк під час інтерв'ю для видання "Голос столиці".

Читати також: У Києві перекриють 7 центральних вулиць

Депутат впевнений, що таким чином до бюджету не врахували понад 10 млрд. грн., які тепер подаються, як щоквартальні "досягнення" нової влади і до цього причетний керівник бюджетної комісії.

"Свідомо створюється занижений бюджет, а керівник бюджетної комісії є керівником фракції БПП. Він каже, що рік тяжкий, тому ми вказуємо занижені показники, а потім, спустивши бюджет нижче плінтуса, кажуть, що перевиконали бюджет. Оце перевиконання на мільярд свідчить про те, що неграмотно, неправильно був закладений бюджет. Його можна було б передбачити. Ми казали, що десять мільярдів не враховано. А десять мільярдів – це і є щомісячно або раз у квартал, бо ці гроші ніколи повністю не покажуть, частина з них йде у тіньовий корупційний податок. Але раз у квартал можна спокійно казати, що ми знайшли мільярд і будемо дотувати якусь галузь.", - наголосив Сиротюк.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Нагадаємо, раніше заступник голови КМДА Олексій Резников повідомив, що з Києва приберуть рекламу, а киян змусять прибрати незаконні добудови на перших поверхах.