Рятувальники на столичній Оболоні врятували хлопчика на дитячому майданчику. Він застряг ногами на дерев'яній гірці.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у місті Києві. Інцидент трапився 27 березня о 15:22. До рятувальників звернувся батько хлопчика. Він розповів, що його 8-річний син потрапив у біду на дитячому майданчику, який розташований поряд з будинком по проспекту Рокоссовського, 3.

Співробітники аварійно-рятувального спецзагону виявили, що обидві ноги маленького хлопчика застряли між дерев'яними брусками. Їх затиснуло в області колін в отворах гірки. Рятувальники використали спеціальні гідравлічні ножиці. Вони обережно визволили дитину і віднесли до найближчої лавки.

Читайте також: Реконструкція парку на Оболоні обійдеться в 70 млн (фото)

Хлопчик не потрібна була медична допомога, оскільки він не зазнав травм внаслідок інциденту. Дитина трохи відпочила та, оговтавшись, змогла самостійно рухатися.

Популярні новини зараз
Готуйте грілки та теплий одяг: в Міненерго зробили заяву про початок опалювального сезону Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності Дотягнути до листопада: хто з пенсіонерів отримає надбавки від держави Пенсії по-новому: уряд змінить формулу розрахунку виплат
Показати ще

Нагадаємо, у Києві з'явився дитячий розвиваючий ігровий майданчик – мотузковий парк. Його звели у "Відрадному" парку Солом'янського району. Атракціон виготовлений з мотузок, тросів, колод та брусків.