11-12 березня в Києві на фестивалі "ROBOfirst - більше ніж роботи" представлять 130 дитячих проектів-стартапів на тему "пліч-о-пліч з тваринами". Їх автори - дитячі команди з усієї України, які візьмуть участь в змаганнях, всього очікується близько 1000 учасників. Команда, яка покаже найкращий результат у всіх категоріях, відправиться на олімпіаду з робототехніки в США.

Ідея належить FIRST LEGO League - це наймасштабніші світові змагання з робототехніки і дитячих стартапів. У 2017 році протягом останніх 6 місяців учасники команд і в Україні, і в усьому світі досліджували тему людей і тварин. Під слоганом Animal Allies ( "Союзники тварин") сотні тисяч дітей в усьому світі дізнавалися, яким чином люди і тварини впливають один на одного, і як можна поліпшити нашу взаємодію.

Результати своїх досліджень юні робототехніки втілили в моделях роботів і в інших технічних інноваційних ідеях. Зовсім скоро учасники змагання покажуть напрацювання на фестивалі "ROBOfirst - більше ніж роботи", а журі обере кращу команду, яка відвідає світовий етап FIRST LEGO League і розповість про свою ідею всьому світу.

Щорічно організатори світових змагань з робототехніки пропонують нову тему, над якою працюють конкурсанти. Так, в минулому році учасники змагань розвивали тему переробки вторсировини.

За дитячої битвою стартапів і її результатами можна поспостерігати на фестивалі "ROBOfirst - більше ніж роботи".

Популярні новини зараз

"Загиблий" на мітингу під Радою та зламані ребра: у поліції зробили термінову заяву після сутичок

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Ірина Федишин втерла носа Олі Поляковій, показавши неймовірно довгі ноги: коротенька сукня не сховала нічого

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

Вхід на фестиваль безкоштовний.

11-12 березня, Український дім, початок о 10-00.

Адреса: м.Київ, вул. Хрещатик 2

Організатори:

Компанія "Пролего" - лідер в розробці навчальних програм з робототехніки для навчальних закладів; як ексклюзивний офіційний представник LEGO Education, компанія 9 років займається впровадженням міжнародної освітньої STEM-програми LEGO Education в Україні.

Співорганізатором фестивалю є Education HUB, освітній простір нового формату, який об'єднує тих, хто хоче постійно розвиватися, шукає нові ідеї та знання, хто прагне вдосконалити себе, і хоче бути причетним до позитивних суспільних змін.