На главу Transparency International Україна Андрія Марусова напали та пограбували у Києві. Інцидент трапився в ніч на 16 липня на столичному Подолі. У нього відібрали ноутбук та документи.

Про це повідомив Андрій Марусов у Facebook. Він пов'язує цей напад зі своєю професійною діяльністю.

"Вночі на Подолі у мене вкрали ноутбук з документами про поточну діяльність та архівом Transparency International Україна, а після цього здійснили подвійний напад. Я схильний це розцінювати як грубий тиск на українське відділення Transparency International у зв'язку з його принциповою антикорупційною діяльністю", - розповів він.

Марусов зазначив, організація засудила відновлення на посаді військового прокурора Костянтина Кулика, якого підозрюють у незаконному збагаченні. Протягом тижня, за його словами, головний військовий прокурор Анатолій Матіос та Костянтин Кулик публічно звинуватили члена правління Transparency International Україна Віталія Касько в гальмуванні розслідування в справі Курченко. Він наголосив, що аналогічні звинувачення лунали з боку народних депутатів, близьких до оточення Сергія Пашинського, а також голови парламентського комітету з питань оборони і безпеки.

Марусов заявив, що не вірить в збіги, але і не має документального підтвердження умисного характеру крадіжки і нападів. Він наголосив, що напад стався на очах у багатьох свідків, а поліцейські не затримали нападника, хоча злочин стався в їх присутності.

Популярні новини зараз
Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще