Як повідомив народний депутат Василь Волга, в цей момент йде рейдерське захоплення заводу цивільної авіації ДП "Завод №410". За словами нардепа, завод виставлено на приватизацію, незважаючи на те, що колектив заводу виступив проти.

"Прямо зараз йде рейдерське захоплення ДП "Завод №410". Завод цивільної авіації. Знаходиться за адресою Повітрофлотський проспект, 94. Потужне прибуткове підприємство. Гройсман виставив його на приватизацію. Колектив заводу виступив проти. Трималися довго. Сьогодні влада пішла на силовий варіант", - написав Василь Волга в facebook.

В прес-службі концерну ДК "Укроборонпром" повідомили наступні факти. Зважаючи на те, що державне підприємство "Завод 410 ЦА" систематично відмовляло концерну в наданні необхідних документів для роз'яснення його діяльності, яка викликала підозри, та не надавала жодних спростувань, ДК "Укроборонпром" призначив нового керівника свого підприємства-учасника. Ним став Віктор Ганькевич.

Читайте також: В Одесі рейдери захопили ринок

Новий керівник ДП "Завод 410 ЦА" Віктор Ганькевич уже звернувся до уповноважених органів з проханням перевірити прозорість фінансово-господарської діяльності підприємства за останні роки. За попередніми перевірками комісій ДК "Укроборонпром", виявлені підозри стосовно мільйонних незаконних оборудок із коштами підприємства.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"
Показати ще

Державна фінансова інспекція і Аудиторська служба України має намір провести перевірку діяльності підприємства.

А Віктору Ганькевичу доручено у максимально короткі терміни здійснити внутрішній та зовнішній аудит фінансово-господарської діяльності підприємства, а також залучити фахових юристів і фінансистів задля налагодження роботи.