Як повідомив народний депутат Василь Волга, в цей момент йде рейдерське захоплення заводу цивільної авіації ДП "Завод №410". За словами нардепа, завод виставлено на приватизацію, незважаючи на те, що колектив заводу виступив проти.

"Прямо зараз йде рейдерське захоплення ДП "Завод №410". Завод цивільної авіації. Знаходиться за адресою Повітрофлотський проспект, 94. Потужне прибуткове підприємство. Гройсман виставив його на приватизацію. Колектив заводу виступив проти. Трималися довго. Сьогодні влада пішла на силовий варіант", - написав Василь Волга в facebook.

В прес-службі концерну ДК "Укроборонпром" повідомили наступні факти. Зважаючи на те, що державне підприємство "Завод 410 ЦА" систематично відмовляло концерну в наданні необхідних документів для роз'яснення його діяльності, яка викликала підозри, та не надавала жодних спростувань, ДК "Укроборонпром" призначив нового керівника свого підприємства-учасника. Ним став Віктор Ганькевич.

Читайте також: В Одесі рейдери захопили ринок

Новий керівник ДП "Завод 410 ЦА" Віктор Ганькевич уже звернувся до уповноважених органів з проханням перевірити прозорість фінансово-господарської діяльності підприємства за останні роки. За попередніми перевірками комісій ДК "Укроборонпром", виявлені підозри стосовно мільйонних незаконних оборудок із коштами підприємства.

Популярні новини зараз

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще

Державна фінансова інспекція і Аудиторська служба України має намір провести перевірку діяльності підприємства.

А Віктору Ганькевичу доручено у максимально короткі терміни здійснити внутрішній та зовнішній аудит фінансово-господарської діяльності підприємства, а також залучити фахових юристів і фінансистів задля налагодження роботи.