У столичній школі № 243, що на Куренівці, дві п'ятикласниці стали жертвою озброєного нападника. Він направив пістолет одній із школярок в обличчя, бив та намагався відібрати телефон. Подробицями вчорашнього інциденту поділився у соцмережах киянин Сергій Олексюк.

"До двох учениць 5-го класу Лілії та Олександри в роздягальні після закінчення уроків стали приставати учениці 9-го класу зі своїм другом. Вже відомо, що хлопцеві 17 років, він не є учнем цієї школи. А як він опинився в роздягальні з'ясовується у директора. Хлопець помітивши телефон у п'ятикласниці Лілі, почав його відбирати, погрожуючи пістолетом направляючи його в обличчя Лілі. Дівчатка були дуже налякані. Хлопець вдарив Лілію кулаком по спині, а п'ятикласницю Олександру пістолетом по коліну. За цим всім спостерігали його подруги дев'ятикласниці, які стояли осторонь і посміхалися", - написав Олексюк.

Читайте також: На столичних Позняках - стрілянина: чути жіночі крики

Він додає, що пістолет вилучили. Вже відомо, що нападника звуть Ісса. В Подільському відділенні поліції кажуть, що хлопець втік. А пістолет викинув. Зараз підозрюваного розшукують. Кримінальне провадження відкрили по статті "хуліганство".