Вчені з Ендокринологічного суспільства з'ясували, що підлітки набирають вагу не тільки через жирну їжу. Дослідники зробили відкриття в тому, що ожиріння підлітків пов'язані з генами.

Проблема пов'язана не з надлишком гормонів, а з їх невеликою кількістю. Виявилося, що підліткам, які страждають від ожиріння, бракує гормону спексіна. Саме спексін контролює обмін речовин. Для того, щоб підтвердити свої висновки вчені вивчили аналізи у 51 підлітка. Для підтвердження гіпотези вибрали саме тих, хто страждає від надмірної ваги. Щоб знайти відмінності вибрали ще 18 осіб, у яких вага в нормі, повідомляє zn.ua.

Після цього дослідники розділили добровольців у віці 12 - 18 років на чотири групи в залежності від рівня гормону. У підлітків, які страждали від ожиріння виявили сильний дефіцит гормону. Таким людям не вистачало гормону в 5,25 раз більше, ніж для дітей, у яких його рівень в крові був високим. Вчені дали їм глюкозу, щоб подивитися, чи збільшується рівень гормону під її дією. Виявилося, що це ніяк не впливає.

Читайте також: Еволюція розуму пов'язана з виношуванням дітей

Нагадаємо, що вчені довели, що вперті діти в майбутньому добиваються великих успіхів.

Популярні новини зараз
Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще