Усім громадянам, які користуються пільгами при оплаті комунальних послуг, і звертатимуться за отриманням субсидій, буде відмовлено. Такі зміни прийняв Кабмін . На пільговий період субсидія не зможе нараховуватись. Після його завершення громадяни можуть за нею звернутися знову.

За словами директора Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталія Музиченко, Кабмін вніс ряд змін і до норм споживання газу. Про це пише видання ukr.media.

"Найперше постановою №317 зменшено соціальний норматив (норму використання природного газу) для індивідуального опалення з 7 до 5,5 куб.м на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період. Також зменшено соціальні норми споживання газу на приготування їжі та підігрів води. Нові норми встановлені такі самі, як для оплати спожитого газу споживачами без лічильників", - наголосив Музиченко.

Читати також: Субсидії поповнюють бюджети Шуфрича та Бойка

Нагадаємо, Кабмін переглянув коригуючі коефіцієнти для опалення. Для споживачів багатоповерхівок (5 і більше поверхів) встановлено такі самі коефіцієнти, як для 3 -- 4-поверхових будівель. Для мешканців 1 -- 2-поверхових будинків коефіцієнти не змінилися.

Популярні новини зараз
Обов'язково зробіть це вже в неділю: традиції та прикмети Покрови Пресвятої Богородиці 1 жовтня Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще