Жителів Рівного обурила поведінка працівників ДАІ, які вчора намагалися затримати водія на очах його маленької доньки. Це сталося на вул. Петлюри майже в центрі міста.

На відео, яке виклали місцеві жителі видно, що чоловіка двоє "даішників" намагаються силою витягти з салону "Фольцвагена Амарок". В машині сидить маленька дівчинка років 5-ти. Дитина верещить , проте правоохоронці не зупиняються.

Навколо зібрався натовп людей. "Чого ви травмуєте дитя? Хлопці, відійдіть від неї!" - кричать перехожі. Водій благає їх викликати міліцію, у відповідь чує, що не можуть до них додзвонитися.

"Він був п'яний і тікав від переслідування, я там був присутній. Але нашим людям все не так. Міліція не ловить бандитів - погано, ловить теж не добре", - пише Матвій з Рівного на форумі.

Інші заперечують. "Навіщо писати, що алкаш, якщо не були і не знаєте ситуації? Коли людина відстоює свої права - то АЛКАШ? А тепер опишу ситуацію бо був там і все бачив. Хто не водій розказую, зупиняти авто працівники Державтоінспекції мають право в спеціально відведених місцях (на постах ДАІ) або вразі порушення водієм правил дорожнього руху. Водій рухався по вул. Петлюри без порушення ПДР, на вимогу ДАІ зупинився", - відповідає йому Віктор Кашляк.

Популярні новини зараз

Подружжя із Закарпаття заробило мільйон і розповіло, як

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

"Я дружина цього чоловіка і мама дитини. Мій чоловік взагалі не п'є, коли сідає за кермо, і не палить! Він віз дитину на малювання. На превеликий жаль, ми живемо в такій країні, де свої права і обов'язки ти знаєш собі на шкоду, а коли ти ще скажеш це нашому ДАІ, що вони зобов'язані назвати причину зупинки, ти стаєш ворогом для переслідування! Я точно знаю, що якби на місці мого чоловіка був пересічний рівнянин, не маючи таких знайомих, його дружина сьогодні в дома не побачила б. Це наше буття! Вони пообіцяли в понеділок вибачитись перед дитиною і купити курточку - це сором і жах!", - написала Оксана Титечко.

Зараз ДАІ Рівненської області проводить службову перевірку стосовно вчорашнього інциденту між двома їх працівниками та водієм із дитиною.

"7 березня в мережі інтернет з'явилося відео, в якому відображені кадри інциденту водія автомобіля з працівниками ДАІ Рівного. Керівництво ДАІ області проводить службову перевірку, під час якої будуть з'ясовані обставини цього інциденту. Найближчим часом результати цієї перевірки будуть оприлюднені прес-службою УДАІ області. Керівництво УМВС України в Рівненській області взяло на контроль її проведення", - повідомляє обласний центр зв'язків із громадськістю.