В розпал епідемії грипу Ківа вимагає продавати жарознижуючі за рецептами

поділитись
Під час розпалу епідемії грипу та застудних захворювань Ілья Ківа пропонує Міністерству охорони здоров'я заборонити препарати від кашлю та жарознижуючі ліки

Під час розпалу епідемії грипу та застудних захворювань Голова противостояння наркозлочинності Національної поліції Ілья Ківа пропонує Міністерству охорони здоров'я заборонити препарати від кашлю та жарознижуючі ліки.

Про це повідомляється відповідному проекті наказу Міністерства охорони здоров'я, який Ківа пропонує підписати міністру Олександру Квіташвілі.

У наказі прописано перелік лікарських засобів, які повинні відпускатися за так званим "червоним рецептом", -повідомляють "Українські новини"[gallery]

"Комбіновані лікарські засоби, що містять трамадол, ефедрин (крім лікарських засобів у формі сиропів), парацетамол, псевдоефедрин, кодеїн і декстропропоксифен", - йдеться в документі.

А це означає, що з обороту аптек та складів з ліками відповідні препарати будуть видалені, навіть якщо вони на сьогодні відпускаються тільки за рецептами.

Читайте також: Вчені зможуть виростити серце людини з клітин шкіри

Кожному відомо, що парацетамол - входить до складу всіх жарознижуючих засобів, в тому числі для дітей, кодеїн - до складу препаратів від кашлю. У МОЗ України поки що вказаний документ не прокоментували.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Грип, здоровя. ціни, ліки
Реєстрація дозволить підтверджувати особу через телефон
0
0
10:02 18.03.2018
Українці вкотре піднялись на медальний п'ядестал
0
0
09:51 18.03.2018
Вільний доступ до е-підручників забезпечить освітня е-платформа
0
0
09:26 18.03.2018