В рамках святкування Дня Києва в неділю, 29 травня, на Михайлівській площі відбудеться 24-й благодійний "Пробіг під каштанами".

Про це стало відомо з повідомлення організаторів заходу, зазначає Киев власть.

"Пробіг під каштанами" стане наймасовішою благодійною акцією в Україні. Зібрані в рамках проекту гроші направлять на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України ", - розповіли організатори акції.

Читайте також: Пляжі Києва готові приймати відпочивальників

Програма "Пробігу під каштанами 2016":

Популярні новини зараз
21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

9:00 - "Пробіг в ходунках". Учасниками забігу будуть малюки віком 6-14 місяців, які не вміють самостійно ходити;

9:30 - дитячий забіг, в якому бере участь "Команда збулася мрії" . Це колишні пацієнти Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

9:45 - "Ранкова розминка" для учасників Пробігу-2016 року;

10:00 - урочистий старт спортсменів;

10:10 - забіг "Команди мужніх" - команда учасників на візках;

10:25 - масовий старт ;

з 10:50 - церемонія нагородження переможців.

За інформацією наданою організаторами, на заході буде обладнана медіа-зона для представників ЗМІ, оснащена робочими матеріалами і снек-баром. Її місце розташування знаходитиметься в самому центрі подій . Це дозволить отримати доступ до всіх перших осіб заходу: гостям, спікерам, організаторам та переможцям Пробігу.