На сьогодні в Україні нараховують 170 тис. км доріг державного значення. Протягом десяти років їх практично не ремонтували. Згідно із даними статистики найдовший термін служби автодороги — максимум 10-15 років. Про це пише Сегодня.

Враховуючи всі дані, випливає, що понад 10%, доріг щороку потрібно капітально ремонтувати. В загальній сумі це становить понад 17 тис. кілометрів.

Читати також: Яценюк взявся ремонтувати дороги

Також експерти стверджують, що проміжний ремонт доцільно робити що 5 років. Фактично, дорожні служби повинні щороку ремонтувати до 34 тис. км. дорожнього полотна, в той час, як коли щороку в Україні ремонтують не більше1,7 тис. км. доріг, що складає лише 3% від необхідних обсягів.

За словами голови департаменту автотранспорту і стратегічного розвитку автодоріг МІУ Романа Хміля, протягом 2015-го відремонтували лише 300 км полотна.

Популярні новини зараз
По одному кожні два дні: путінське вторгнення забрало життя 42 російських полковників Співачка М'ята показала, як Патрон буде діставати путіна з бункера: "Крим доведеться повернути" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."
Показати ще

Як відомо, Кабмін скерував із цьогорічного бюджету на ремонт доріг 14,2 млрд грн. "Це означає, що ми запускаємо процес ремонту доріг і виводимо техніку для їх ремонту", — пояснив прем'єр. Планують відремонтувати дороги в Одеській, Львівській, Тернопільській областях.