Сьогодні в Україні стартувала демобілізація військових, які були призвані на службу з 17 березня 2014 року.

Солдатів, яких призвали на особливий період служби Указом президента про "часткову мобілізацію", відпустять додому в період з 18 березня по 1 травня 2015 року.

Варто відзначити, що президент України Петро Порошенко висловив надію, що демобілізовані військові активно займуться місцевим самоврядуванням, так як є справжніми патріотами і захисниками сувернітету і незалежності України.

Нагадаємо, що президент оголосив першу хвилю мобілізації з 20 січня 2015 року, яку проведуть за 90 днів. У квітні - другу хвилю, тривалістю в 60 днів, а з червня - третю, також на 60 днів.

Під нову хвилю мобілізації підпадають військовозобов'язані у віці від 25 до 60 років, не виключаючи жінок, спеціальності яких потрібні на фронті. Призов на строкову службу в Україні починають з 20 років.

Популярні новини зараз

Від тривалої хвороби померла міністр освіти Любомира Мандзій - Садовий ллє сльози

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Призовників не будуть відразу відправляти в зону бойових дій. Вони пройдуть загальновійськову підготовку від 7 до 10 днів і відновлення бойових навичок - 15 днів.