Вчора всі начальники районних міліцій Київської області створили свої сторінки в Facebook. Поважні чоловіки у міліцейській формі масово викладають фото українських прапорів, діляться новинами полку "Азов", з якого прийшов їх начальник Вадим Троян, та новинами району. Зробили це керівники Обухівського, Яготинського, Вишгородського, Тетіївського, Славутицького, Білоцерківського та інших райвідділків області.

"Дійсно, є вказівка міністра Арсена Авакова про те, що міліціонери мають бути ближче до народу. Також вчора керівники міліцій отримали вказівки начальника обласної міліції Вадима Трояна. До всіх керівників люди зможуть звернутися напряму, а не тільки листами з печатками", - розповів спікер обласної міліції Микола Жукович.

Сьогодні-завтра на офіційних сторінках МВС з'являться посилання на сторінки полковників та підполковників. В міліції кажуть, що спеціальні тренінги - що писати і як, з ними не проводили. "Ніякої цензури немає, але якщо напишуть щось зайве, то будемо це бачити. Якщо матимемо доступ до запису", - кажуть в відомстві.

Начальник Славутицької міліції Олексій Москвічов розмістив фото міста з висоти пташиного польоту. Борис Писаренко з Яготинської міліції виклав фото з кабінету. Поки найактивніший начальник Білоцерківського міськвідділу міліції Сергій Рудюк. Він поділився новиною про зниклого в Хмельницькому хлопчика, "репостить" фото знайдених кимось автомобільних прав, новинами полку "Азов" та світлинами райвідділку. Його пости збирають багато "лайків".

Що цікаво, раніше працівникам силових структур, таких як МВС, прокуратура, СБУ, було заборонено мати свої сторінки в соцмережах.

Популярні новини зараз

Кондратюк показав сім'ю і розчулив зізнанням - "Мій надійний тил"

Одружений Павлік засвітився в обіймах гарячих близнючок: "Чий Крим?"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Показати ще

"Дійсно, в нас були випадки, коли звичайні міліціонери позували із зброєю, тому їм заборонили мати свої акаунти. Але якщо людина нормальна, і не соромить колег, то чому б і не бути в соцмережах?" - додають в МВС.