В Японії на п'ять днів раніше звичного терміну зацвіла сакура. Це цвітіння є справжнім дивом. Для самих японців це прекрасне цвітіння означає швидкоплинність всього прекрасного, а також те, що в житті нічого не вічно.

Передісторією ціє тези є легенда про японських імператорів. Згідно з легендою у бога було дві доньки: Висока Скала і Квітуча. Він запропонував онукові богині Сонця Нінізі одружитися на одній з них. Вибір полягав в тому, що якщо він обере старшу доньку - Високу Скалу, то у них буде сильне потомство, як каміння. Якщо Нігірі обере молодшу дочку на ім'я Квітуча, то життя їх дітей буде прекрасним, як квітка сакури, але й таким же недовговічним. Онук богині сонця вибрав молодшу доньку і став нащадком японських імператорів.

На фотографіях від boredpanda можна побачити всю красу цього явища природи. Відомо, що до цвітіння сакури місцеві жителі готуються дуже ретельно: прикрашають в рожевих тонах вітрини магазинів, починають продаж рожевих газованих напоїв і загортають товари в рожеву фольгу.

Читайте також: У мережі з'явилися кадри екзотичного Катманду (фото)

Нагадаємо, що сакура спочатку розквітає в Токіо, а пізніше через п'ять або сім днів по всій країні починає цвісти.

Популярні новини зараз

Військовослужбовиця "Тайра" розповіла всю правду про жінок в ЗСУ: "Має бути кращою за мужика"

Тоня Матвієнко зарядила Арсену Мірзояну в обличчя: "Я влучила!"

Багатодітна мати змусила гусей няньчитися з її малюками: "Все геніальне - просто!"

Настя Каменських в бікіні показала, з ким розважалася в Мексиці, поки Потап був вдома

Показати ще