Вагінальні кільця мають усі шанси стати не лише засобом контрацепції, а й порятунком від СНІДу. У поєднанні з медичними препаратами вони дають високий рівень захисту від смертельної хвороби.

Як пише Daily Mail, медики покрили вагінальні кільця експериментальним антивірусним препаратом дапивирином. Він перекриває доступ до білку, який сприяє розвитку вірусних клітин. Попередні дослідження свідчили, що цей контрацептив знижує рівень захворюваності на 27%, але нові досліди дали більш високі показники.

Вчені провели експеримент серед 2,6 тисяч жінок в африканських країнах з найбільшою захворюваністю. Їх розділили на чотири групи в залежності від частоти використання вагінальних кілець. У групи, яка користувалась ними регулярно, захист від СНІДу сягнув 92%.

Однак дослідники зізнаються, що їхній експеримент може давати неточні дані, і поки що вважати вагінальні кільця захистом від СНІДу не можна. Проте вони планують провести додаткові тести і, в разі позитивних результатів, світові організації можуть визнати кільця захистом від венеричних захворювань у 2018 році.

Читайте також: Названий ідеальний сік для сніданку

Популярні новини зараз

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

Зазначимо, що у більшості африканських країн, розташованих південніше від Сахари, близько 60% жінок мають СНІД. Кількість захворювань зростає щороку.