Вампір випиває людську кров за 6 хвилин

поділитись
Фізики з Лестерського університету розрахували, скільки саме часу вампірові знадобиться, щоб напитися кров'ю людини і при цьому не піддати свою жертву ризику смерті

Вчені із Лестерського університету, що у Великій Британії проведи дивовижний експеримент: вони розрахували час, за який вампір здатен напитись людською кров'ю таким чином, щоб сама жертва залишилась живою. Про це пише lenta.ru.

Відтак, фізики повідомили, що за основу взяли загальновідомий факт про те, що втративши 15% власної крові у людини сповільнюється пульс і вона починає повільно помирати. Вони також зробили припущення, що з від часу укусу, кров тектиме приблизно при однаковому тиску, і що метою вампіра є саме напитись людською кров'ю, а не вбити людину. Таким чином виявилось, що з моменту укусу вампіра до того часу, поки він напивається кров'ю людини, проходить 6 хвилин 24 секунди.

Читати також: "Зоряні війни" отримали п'ять нагород Empire Awards

Вчені дуже задоволені своїм експериментом і рекомендують авторам романів та розповідей про вампірів використовувати саме їхнє дослідження при створенні фантастичних оповідей.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вампіри, вчені, експеримент, кров
Згідно з традиціями давньої церкви, до яблучного Спасу було приурочено освячення різних плодів
0
0
14:45 19.08.2018
У мережі показали загиблого на Донбасі бійця ООС
0
0
13:54 19.08.2018
Чиновники вважають, що збирати споживчий кошик простих українців не повинні глави міністерських відомств
0
0
13:15 19.08.2018
Зовсім скоро зміни вступлять в силу
0
0
12:57 19.08.2018