Хулігани 19 вересня розбили вагон київського метрополітену, який курсував синьою гілкою.

Фотографію з пошкодженнями розмістили в групі "Я люблю Київ" у Facebook. Хулігани вибили вікно в одному з вагонів. Частина скла валялася на пасажирських сидіннях.

"У київському метрополітені між" Олімпійської " й "Палацом Україна" тестують нову систему вентиляції", – іронізують автори знімків.

Зазначається, що пошкодження в вагоні помітили не відразу. Коли він прибув на кінцеву станцію, його зняли з рейсу й відправили на ремонт у Дарницьке депо.

Нагадаємо "Знай.ua" повідомляв, Київпастранс оновить 12 зупинок громадського транспорту в столиці.

Популярні новини зараз
Субсидії нараховуватимуть за новими правилами: хто залишиться без пільг Пенсіонерів перестали пускати у громадський транспорт: що не мають права вимагати Частину енергоблоків АЕС вивели на ремонт: що буде з графіками відключень Неправильна індексація пенсій: як домогтися ще одного перерахунку
Показати ще