Зловмисники намагалися розтрощити могилу героя Небесної сотні Михайла Жизнеського. Нещодавно там поламали корзину з квітами, розбили фігуру ангела і засипали піском напис "Герої не вмирають".

Про це у Фейсбук написала білоруська журналістка Вольга Ніколайчук, інформує "Gazeta.ua".

"На Мішиній могилі в черговий раз похазяйнували нелюди. Вони поламали корзинку з квітами, побили і розтрощили фігурку ангела і засипали піском напис "Герої не вмирають", - написала вона.

Читайте також: Львівські вандали поглумилися над пам'ятником жертв Голокосту

"Коли все це побачила мама Міші Ніна Василівна, вона розплакалася. Найбільше засмутилася через фігурку ангела. Казала: "Коли дивилася на вуста цього ангела, мені здавалося, що то Міша до мене усміхається", - додала Вольга.

Популярні новини зараз
ТЦК не має права: кого не зможуть мобілізувати попри повістки Пенсіонерів заженуть у злидні: встановили недосяжні умови для гідної пенсії Українкам дозволили перейти на пенсії своїх чоловіків: названо дві важливі умови Ухилянтами можуть стати тисячі чоловіків: кого ТЦК подасть у розшук
Показати ще

Мати забилого стверджує, що у Білорусі не припиняється переслідування родини героя.

"Мішина сестра Наташа працює на місцевому м'ясокомбінаті. Недавно у неї закінчився там контракт і керівництво продовжувати його не хотіло. Казали: "не хочемо продовжувати співпрацю з сестрою вбивці". Завдяки старанням незалежних журналістів, її таки вдалося поновити на посаді. Але там працювати їй спокійно не дають. Недавно Наташа вдягла на роботу нові брючки і блузку. Одна шалена собака побачила це і при всі сказала: "Вже за гроші мерця, який людей на Майдані убивав, накупила собі нарядів", - поділилася білоруська журналістка.

"Наташа повернулася додому вся у сльозах. У неї починається паніка і відчай. Ніна Василівна каже, що почала боятися за доньку", - додала Вольга Ніколайчук.