Відкриття відремонтованого фунікулера в Києві перенесуть через те, що його розмалювали вандали.

Про це повідомляє прес-служба комунального підприємства "Київпастранс" в Facebook. Працівники столичного фунікулера вранці 16 серпня побачили, що невідомі вандали розмалювали вагон аерозольною фарбою. Від їх "мистецтва" постраждала його задня частина і вхідні двері підйомника.

"В результаті інциденту пошкоджено естетичний вигляд пасажирського транспорту і завдано збитків державному майну", - розповіли в прес-службі.

Виконуючий обов'язки начальника фунікулера Ростислав Онищенко зазначив, що на малярські роботи буде потрібен додатковий час. Через це, за його словами, відкриття для пасажирів доведеться вимушено відкласти на кілька днів. Онищенко наголосив, що на ремонт "Київпастрансу" доведеться додатково витратити трудові ресурси, а також кошти на красу.

Нагадаємо, ціни на проїзд у київському метрополітені можуть підняти вже з наступного року.

Популярні новини зараз
Не залишилося кому захищати кордони — у росії всі війська кинули на війну з Україною Володимир Зеленський поділився планом Б на випадок його вбивства: "Ми готові" Вдова Дудаєва записала звернення до всього українського народу: Кавказ чекає, коли росія зникне Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Підготував: Олександр Майер