Російський блогер Ілля Варламов розповів про причини візитів російських туристів до Криму та вплив пропутінської пропаганди в Росії.

Про це пише "Апостроф".

Остання переписка Варламова з мером Коктебелю виявилася показовою. Вона свідчить про те, що нібито в Криму так багато туристів, що всі пляжі повністю переповнені. Втім, як виявилося пізніше, він сам спростовує цю інформацію.

"Можливо, їм легше від того, що їм всі дорікають, що в них туристів немає, а вони так показово усім кажуть: дивіться, у нас тут багато туристів", - сказав він.

За словами Варламова усі туристи з Росії їдуть до Криму виключно від безвиході.

Популярні новини зараз

Потап тицьнув львів'ян носом у російську попсу: "Слухають, особливо на Заході"

Українців позбавлять соціальних виплат вже з січня: хто більше не отримуватиме допомогу

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Читайте також: Російський блогер показав справжнє пекло в Криму (фото)

"За якимись путівками, за розподілом якимось чи по роботі, а хтось тому, що там зовсім дешево і просто немає можливості поїхати в інші місця. А це все реклами не потребує", - зазначив Варламов.

Зазначимо, що раніше блогер публікував на своїй сторінці в соціальній мережі неоднозначні висловлювання щодо Криму, які, за його словами, належать його бабусі, що зараз там проживає.

"Якщо б російські війська не прийшли, через місяць тут би літали коктейлі Молотова і флот би наш вигнали", - написав свого часу Варламов.

Нагадаємо, раніше голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв заявив, що південні кордони України надійно захищені від ворога.

Підготувала Марина Лонська