Ціни на проїзд у столичному метро можуть піднятися вже наступного року.

Про це в ефірі телеканалу "Київ" заявив головний економіст КП "Київський метрополітен" Максим Демченко.

За його словами, в той час, коли в столиці дорожчають тарифи на газ, електроенергію, житлово-комунальні послуги, в 2017 році міська влада може переглянути питання ціни проїзду в підземці.

"Зараз говорити про підвищення тарифу на проїзд в метро не можна. Але наше підприємство знаходиться в умовах деяких законодавчих змін, пов'язаних з державним врегулюванням тарифів на електроенергію, коли Кабінет міністрів України скасував своє розпорядження, яке дозволяло використовувати енергію для підприємств міського електротранспорту за тарифами, встановленими для населення", – зазначив Демченко.

За офіційними даними, вже з 2017 року, метрополітен перестане платити за електроенергію за тими ставками, що платить населення.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень з 29 травня по 4 червня для всіх знаків Зодіаку: розставання у Близнюків та Львів, повернення колишніх у Водоліїв Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

"Ми почнемо платити, як промислове підприємство. Якщо порівнювати з поточним роком, то з 2017 року ціна зросте втричі", – додав економіст.

Демченко підсумував, що тарифи на проїзд у метрополітені завжди були соціальними, і міська влада встановлювала їх нижчими за можливий рівень. Проте наступного року влада повернеться до перегляду тарифів.

Читайте також: За два роки київське метро перейде на картки

Нагадаємо, пріоритетом у роботі київського метро в найближчі два роки буде відмова від жетонів на проїзд та перехід на картки. У столичному метро вважають, що саме за картками - майбутнє, тому що в багатьох метро світу вже успішно розплачуються таким чином, до того ж, картками ми невдовзі будемо оплачувати всі можливі платежі: від комунальних тарифів до проїзду в транспорті.