Зараз в так званій ДНР продаються презервативи, названі на честь ватажка ДНР Олександра Захарченко та одного з колишніх ватажків сепаратистів Ігоря Гиркин (Стрелкова).

Про це пише донецький блогер Денис Тулинцев на своїй сторінці в соціальній мережі "ВКонтакте".

"Ось такі чудові презервативи продають у нас в Донецьку. Патріотично. Якісно і недорого. Промисловість працює, що найголовніше", - зазначив він, опублікувавши фото і відео сепаратистських презервативів.

"Міцний презерватив "Диверсійний" - найкраща зброя "ополченця" для раптових тилових операцій і боротьби з ЗПП та іншими несподіванками - написано на одній з упаковок", - пише Апостроф.

"Міцний, як справжній захарівець, надійний, як плече бойового товариша, класичний презерватив "Захарівський" - найкраща зброя "ополченця" в боротьбі з ЗПП і небажаною вагітністю. Використовувати тільки за призначенням", - свідчить напис на іншій упаковці.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Українцям нагадали про надбавки до пенсії: кому можуть доплатити Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат
Показати ще

Читайте також: ДНР загрожує арештом за українську SIM-карту

"Оснащений чепурними вусиками презерватив "Стрілківський" - найкраща зброя "ополченця" в боротьбі з ЗПП, небажаною вагітністю і сексуальною одноманітністю", - написано на третій упаковці.

Також на упаковках зазначено, що ці презервативи випускає Донецький завод галошних виробів.