У справі про вбивство лідера терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна тепер замішаний мер Харкова Геннадій Кернес.

Про це заявив радник глави Міністерства внутрішніх справ України Зорян Шкіряк в ефірі Еспресо.TV.

За його словами, у загиблого були непрості відносини з Кернесом. Адже Жиліна підозрювали в організації замаху на господаря Харкова.

"Тут може бути кілька варіантів. По-перше, безумовно, Жилін є фігурантом, у тому числі, і замаху на Кернеса. У тому, що у них були, м'яко кажучи, складні відносини жодних сумнівів немає. Останнім часом вони ворогували, і виключати версію "харківського сліду" не можна", - пояснив Шкіряк.

Він додав, що версію про вбивство на ґрунті кримінальних і фінансових міжусобиць також не варто відкидати.

Популярні новини зараз
Заплатите комуналку і за себе, і за інших людей: українці залишаються із чужими боргами Відключають повністю: вже з 26 листопада абоненти "Київстар" будуть без інтернету, кого торкнеться Українцям перерахують субсидії: кому дадуть пільги та скільки Газ стане “дорожчим” без підвищення тарифу: у кого платіжки збільшаться удвічі
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" експерт розповів, кого "приберуть" слідом за Жиліним.