Декілька вчених заявили про те неможливості повної перемоги над раком. Хвороба можливо буде перевести з розряду смертельних в розряд хронічних.

Про це повідомляє Videnskab. Сили сучасної науки спрямовані на перемогу над раком. Але частина вчених скептично оцінюють шанси людства в цій боротьбі.

Біолог Мадс Даугор пояснив, що в майбутньому люди не будуть вмирати від раку. Але їм доведеться постійно жити з цією недугою. "Чудодійний засіб", за його словами, не вдасться віднайти, а лише створити більш ефективну терапію.

Вчені наголошують, що "живучість" раку криється в умінні мутувати. Він здатний пристосовуватися і виживати в різних умовах. Ще одна перешкода на шляху лікування - поширення раку по всьому тілу і перехід в нові форми.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, вченим вдалося вирішити проблему з дефіцитом донорської крові.

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі
Показати ще