Канадські експерти прийшли до висновку, що люди, схильні до побутового насильства, найчастіше займаються тролінгом в інтернеті.

Під час спостережень, у яких були задіяні 1215 осіб, психологи вивчали поширення в сучасному житті людей окремого виду віртуального спілкування, основою якого вважається порушення етики і моральних принципів, пише GoGetNews.

Анкети всіх респондентів формувалися таким чином, аби лікарі могли отримати розгорнуту картинку про те, як саме ці люди проводять свій час у всесвітній мережі. Також у ході проведення експерименту учасники відповідали на спеціальні питання, розроблені психологами заздалегідь.

Читайте також: Церква закликає інтернет-користувачів відмовитись від "тролінгу"

Результати випробувань дозволили вченим визначити особистісні характеристики добровольців та їхнє ставлення до нарцисизму, психопатії та садизму.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Єлизавета II потрапила у скандал через лист школярам з Севастополя: "визнали" Крим російським

Антоніна Матвієнко показала свою маму у 24 роки: "Боже, яка красуня"

Прості способи відрізнити справжню ковбасу від підробки: зовнішній вигляд, запах і не тільки

Показати ще

Виявилося, що люди, які часто поводяться, як тролі, мають найвищу ймовірність подальших проблем з нервовою системою. При цьому експерти відзначили тісний взаємозв'язок між онлайн-троллінгом і садизмом.

Як писав "Знай", жителя Пуерто-Ріко 27-річного Омара Фалкона Тореса заарештували за жорстокий тролінг у мережі.