Вчені дослідили причину привабливості пишних сідниць жінок. Чоловіки підсвідомо реагують на більший вигин хребта.

Вчені дослідили причину привабливості пишних жіночих сідниць серед чоловіків і прийшли до несподіваних висновків. Виявилося, що "сильна половина" звертає увагу не так на "пяту точку", як на вигин спини.

Дослідники з'ясували, що чоловікам найбільше подобаються жіночі спини, які знаходяться під кутом в 45 градусів відносно п'ятої точки. У прадавні часи, такий кут дозволяв первісним жінкам працювати на останніх місяцях вагітності, не пошкоджуючи спину. Чоловіки обирали таких задля кращого збереження потомства, - пише Daily Mail.

Психолог турецького університету Девід Льюїс спільно із колегами з'ясував, що пишні сідниці підкреслюють реальну причину привабливості - вигнутий хребет. "Це - незалежний і раніше невідомий стандарт привабливості", - сказав учений.

Вчені у ході експерименту 300 чоловікам показали силуети жінок з хребтом різної викривленості. Найбільшу симпатію у респондентів викликали дівчата з вигином спини під кутом в 45,5 градуса.

Популярні новини зараз

Донька скандального Добкіна в екстраміні побешкетувала в туалеті ресторану: відео спливло у мережі

Пенсія в один дотик: що ПФУ готує для громадян у 2020 році

Головне за ніч: масове скасування пільг, атака жахливої інфекції, прокурорське "пекло" Зеленського та нова мінімалка

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Вчені впевнені в еволюційній складовій такої переваги у вподобаннях. Без такого вигину тиск на стегна під час останніх місяців вагітності виростає майже на 800 відсотків. Тобто, до останніх днів напередодні народження, жінки могли збирати їжу і допомагати чоловікам. З часом, суспільна користь від таких особливостей анатомії зробила їх сексуально привабливими для протилежної статі. Кут в 45 градусів - золота середина між "несприятливим" для роботи і близьким до "хворобливого".

Чоловіки думають, що їх приваблює пишна "п'ята точка", а насправді їхній мозок оцінює саме кут вигину спини. Проте, не виключено, що їх приваблює і те, і те одночасно. Це - "тема для окремого подальшого дослідження" - говорить Льюїс.