Вчені створили робота із золота і серця щура

поділитись
Мініатюрного десятиграмового біоробота-ската спільно створили фахівці з Гарвардського університету США та  Сеульського університету Сога

Мініатюрного десятиграмового біоробота-ската спільно створили фахівці з Гарвардського університету США та Сеульського університету Сога.

Роботизований пристрій довжиною 16 міліметрів став першим у світі у своєму сегменті, пише GoGetNews з посиланням на закордонне наукове видання Science.

Для виготовлення робота вчені взяли золото, м'язові клітини серця дитинчат щурів і трохи від імплантату молочної залози. Повідомляється, що золото використовувалося для створення скелета майбутнього біоробота, м'язові клітини взяли для плавників ската, щоб вони могли згинатися.

Відео демонстрації роботи цього робота вже з'явилося на YouTube. У ролику можна побачити, що він знаходиться у рідині. Як пояснили самі вчені, це спеціальний розчин, аби біоробот міг отримувати необхідне підживлення для живих клітин.

Читайте також: Робота-хірурга помістять в тіло пацієнта (відео)

Розробка реагує на промені світла, це і дозволяє їй пересуватися, а також змінювати напрямок, щоб обігнути перешкоди.

У коментарях під відео дехто хто з користувачів обурюється, що заради створення цього робота вчені маленьких убивали гризунів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
золото, мініатюра, робот, щури
Вибір редакції, Суспільство
16.03.2018
Компанія змінила назву своєї продукції
0
0
21:29 16.03.2018
Ви такого не очікували
0
0
19:13 16.03.2018
Телефон дуже схожий на iPhone X
0
0
15:47 16.03.2018