У Голландії біологам вдалося дослідити реакцію кажанів на шум, подібного до того, який щодня чують люди у великому місті.

Про це повідомляє Science.

В ході експерименту виявилося, що один вид кажанів здатний адаптуватися до високого шумового рівня.

Для цього фахівці помістили дванадцять кажанів в одну клітку з роботизованими іграшковими жабами, так як у природному середовищі вони шукають деревних жаб по так званим шлюбним крикам.

Читайте також: Кажани захопили австралійський штат

Популярні новини зараз
Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми
Показати ще

До кожної іграшки підключили спеціальну трубку, яка роздувала її та видавала звуки. Коли кажани чули ультразвук, відразу атакували його джерело.

Таким чином, вчені довели, що летючі миші можуть легко пристосуватися до міського шуму, а їх реакція дуже подібна до людини, яка мешкає у мегаполісі.

Спеціалісти відзначили, що в галасливій обстановці і кажани, і люди стають більш чутливими до будь-якого звуку, проте здатні пристосовуватися.

Нагадаємо, раніше австралійський штат Новий Південний Вельс захопили летючі миші. Вони падали просто на голову людям, пробиралися до будинків через вікна та переносили небезпечну хворобу.