Ген, який відповідає за розвиток синдрому Дауна, визначили вчені Університету мікробіології в Теннесі.

Виявлений фермент регулює вироблення сперми і яйцеклітин в період, коли людина схильна до репродукції, пише Svopi, посилаючись на прес-центр університету.

Саме він може спровокувати проблеми у жінок під час виношування плоду, що в свою чергу призводить до розвитку синдрому Дауна. У результаті цього дитина народжується з хромосомними порушеннями.

Читайте також: Чим старші батьки тим більше ризику для дитини

Професор університету Гаррі Кер розповів, що зараз ген, який є причиною розвитку синдрому Дауна, активно вивчається. У майбутньому результати досліджень можна буде застосувати в медицині для того, щоб уникнути відхилень на рівні хромосом.

Популярні новини зараз
Головне за 13 серпня: розлучення Мірзояна з Матвієнко, космічні ціни на молочку, хитрий план путіна та цікавий вчинок Кароль Криваве пророцтво Ісуса підтвердилося: "біблійна бомба" в Єрусалимі Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко вперше прокоментували своє розлучення: "Не в Україні, а таке несеться" Ображений алкаш Медведєв знову випив зайвого: погрожує терактами на європейських АЕС
Показати ще

Вчені визначили, що головною причиною розвитку синдрому Дауна є процес під назвою мейоз, в ході якого порушується формування хромосомної таблиці в генетичному коді плода. У період вагітності поки не можна визначити його присутність, проте в майбутньому фахівці сподіваються розробити метод, що дозволятиме це зробити.

Раніше Znaj.ua писав, що зелений чай здатний послаблювати вплив цієї хвороби на людину.