Вчені закодували файли в ДНК

поділитись
Нові подробиці про те, як ДНК стала корисною для людей: в ній можна закодувати інформацію і потім витягти без втрати файлів

Вчені з США зробили справжній прорив та довели, що людська ДНК може бути вмістилищем цифрової інформації. В результаті експерименту з'ясували, що в ДНК можна помістити цифрові дані і потім витягти їх без втрати для самих даних і для структури.

Експерти з Університету Вашингтона і дослідники Microsoft повідомили, що тепер всю інформацію з жорстких дисків можна зберігати в приладі, не більшим за цукровий кубик, повідомляє сайт університету. Вчені додали, що вони не вплинули на алгоритм побудови молекул ДНК, а просто перепрофілювали їх.

"Життя винайшло цю фантастичну молекулу під назвою ДНК, яка ефективно зберігає всі види інформації про ваші гени і як жива система працює - це дуже, дуже компактний і дуже міцний спосіб зберегти інформацію", - сказав співавтор Луїс Кезе, доцент інформатики та інженерії.

Експерти додають що інформацію про зберігання цифрових файлів в ДНК сприятиме не тільки технічному прогресу і промисловості, а й вивченню біології. Вчений з університету додає, що найбільший бар'єр на даному етапі полягає в для зберіганні життєздатної ДНК, що залежить від вартості і ефективності для синтезу і зчитування.

Читайте також: Біонічний палець навчили розрізняти поверхні (відео)

Нагадаємо, що американські вчені використовують ДНК для дослідів для створення нової косметики, яка допоможе поставити шпигунство на новий рівень.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
інформація, вчені закодували, ДНК, цифри
Такого ніхто не очікував від корпорації
0
0
14:18 26.04.2018
Компанія в черговий раз показала, ніж яблуко краще зеленого робота
0
0
14:05 26.04.2018
Ціна викупу склала 2 біткоіна
0
0
13:33 26.04.2018
Новинка надійде в продаж зовсім скоро
0
0
12:46 26.04.2018
Роскомнагляд висміяли навіть у Кремлі
0
0
11:46 26.04.2018