Манускрипт XV століття з описом і датою кінця світу був виявлений в німецькому місті Любек. Дослідники назвали його "Картою пекла". Манускрипт написаний на латині і містить пророкування про Судний день у 1661 році. Про це повідомляє "Кореспондент".

"Карта пекла" була відправлена ​​в Бібліотеку Хантінгтона штату Каліфорнія, де її дослідженням зайнявся голландський вчений Ван Дузер. За результатами дослідження стало відомо, що датувати рукопис можна періодом між 1486 і 1 488 роками. На думку Ван Дузена, автором манускрипту є якийсь лікар на ім'я Баптиста, дуже освічена для свого часу людина.

Автор манускрипту передбачав прихід на Землю Антихриста в 1651 році, який почне поширювати серед людей віру в неіснуючих божеств. День Судного дня був призначений на 1661 рік, рівно через десять років після появи Антихриста. Крім того, автор пов'язує кінець світу з поширенням ісламу. Текст "Карти пекла" супроводжується загадковими малюнками.

Читайте також: Фільми для дорослих роблять людей більш релігійними

Також рукопис містить астрологічні і географічні факти, які сильно випереджають знання того часу. На даний момент дослідження "Карти пекла" тривають.

Популярні новини зараз

Смертельно щасливий: "труп" ожив на столі у патологоанатома за секунду до розтину

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще