Манускрипт XV століття з описом і датою кінця світу був виявлений в німецькому місті Любек. Дослідники назвали його "Картою пекла". Манускрипт написаний на латині і містить пророкування про Судний день у 1661 році. Про це повідомляє "Кореспондент".

"Карта пекла" була відправлена ​​в Бібліотеку Хантінгтона штату Каліфорнія, де її дослідженням зайнявся голландський вчений Ван Дузер. За результатами дослідження стало відомо, що датувати рукопис можна періодом між 1486 і 1 488 роками. На думку Ван Дузена, автором манускрипту є якийсь лікар на ім'я Баптиста, дуже освічена для свого часу людина.

Автор манускрипту передбачав прихід на Землю Антихриста в 1651 році, який почне поширювати серед людей віру в неіснуючих божеств. День Судного дня був призначений на 1661 рік, рівно через десять років після появи Антихриста. Крім того, автор пов'язує кінець світу з поширенням ісламу. Текст "Карти пекла" супроводжується загадковими малюнками.

Читайте також: Фільми для дорослих роблять людей більш релігійними

Також рукопис містить астрологічні і географічні факти, які сильно випереджають знання того часу. На даний момент дослідження "Карти пекла" тривають.

Популярні новини зараз
Жодних розводів на вікнах: простий трюк, який використовують автомеханіки (а господині про нього майже не знають) Доведеться платити навіть за вимкнене опалення: які зміни готують По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що Тарифи приголомшать українців вже з червня: прогнозується 5,64 грн за світло та 10 грн за газ
Показати ще