Винахідник з Турції придумав систему захисту від любителів заглядати в чужий смартфон, яка працює по системі невидимого екрану, інформує "Телеграф".

Джамал Гогяш, що займається ремонтом мобільних телефонів в невеликому містечку Бисмиль в південно-східній провінції Дьярбакир, винайшов свою захисну систему для смартфона після того, як сам зіткнувся з цією проблемою при перегляді електронної пошти в транспорті.

Читайте також: Настільна лампа замінить мікрохвильовку

Він зробив висновок, що підглядання є серйозною і поширеною проблемою і повернувся в свою майстерню. Спеціаліст почав працювати над вирішенням проблеми, спеціальними окулярами, що дозволяють бачити екран тільки власникові телефону.

Вся суть полягає у двох невеликих чіпах, один з яких, будучи вставленим в телефон, робить екран білим, а інший зміцнюється на будь-яких окулярах, і, зв'язуючись з першим чіпом через Bluetooth, дозволяє переглядати зображення на дисплеї. При цьому для будь-якого, хто не має таких окулярів, екран залишається абсолютно білим.

Популярні новини зараз

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Гогяш розповів, що його система буде коштувати всього 10 доларів, включаючи з'єднання Bluetooth для включення і виключення механізму, і що він сподівається поширити свій винахід на персональні комп'ютери і планшети.

Зараз він працює над отриманням патенту, після чого планує зосередитися на різних варіантах масового виробництва. Винахідник розповідає, що вперше випробував ефективність захисту в кафе, де люди стали питати його: "На що ти дивишся? З тобою все гаразд?". На відеоролику можна побачити, як працює це дотепне винахід.