Столична влада поки не може видавати землю учасникам антитерористичної операції (АТО) на сході України. Причина - тільки 10-15% території Києва охоплені детальним плануванням і зонуванням території. Про це написав на своїй сторінці в Facebook учасник АТО, відомий лікар Олексій Галімський.

"Попросив я у Київської міськради землі як учасник АТО. У відповідь мені недвозначно натякають, що землю я отримаю тільки героїчно загинувши і, мабуть, ділянка буде не 10 соток, а 4 квадратних метра", - написав Олексій Галімський.

Про це йому стало відомо з відповіді Департаменту земельних ресурсів Київської міськдержадміністрації. Лист підписав заступник директора Департаменту Юрій Мосійчук. Пояснюючи, чому київська влада не може виділити учаснику АТО землю, чиновники написали: "У Києві плани зонування не розроблялись взагалі, а детальні плани території розроблені орієнтовно на 10-15% території міста, і ці землі вже мають своїх власників".

Читайте також: Жителі Биківні проти виділення землі героям АТО

У листі також нагадується, що 26 грудня 2014 року Київрада виділила КП "Спецжитлофонд" земельну ділянку у Биківні - під будівництво 4-поверхового житлового будинку для сімей загиблих учасників АТО. Втім, експерти вважають, що виділення земельних ділянок в Биківні - це типова афера. А жителі Биківні проти будівництва через вирубку унікального лісу.

Популярні новини зараз
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Яку фінансову допомогу українцям надають навесні 2023 року: гроші від трьох організацій 41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще