Вчені довели користь "Віагри" не лише в першочерговому призначенні препарату, передає "Кореспондент" з посиланням на "Daily Express".

Науковці з центру кардіохірургії Університету Манчестера (Велика Британія) завили, що препарати, які підвищують потенцію у чоловіків, серед яких і "Віагра", здатні значно знизити ризик серцевих захворювань.

Детальний текст дослідження буде оприлюднено в наступному номері журналу "BMJ".

Дослідники повідомляють, що препарати, призначені для чоловіків з ерективною дисфункцією, допомагають зменшити аритмію, яка часто є причиною смерті людей з серцевою недостатністю.

Під час дослідження люди хворі на діабет вживали препарати, подібні за дією до "Віагри".

Популярні новини зараз
Професор кафедри екології передбачає "судний день для Землі": шосте масове вимирання Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр
Показати ще

Як свідчить статистика, саме діабетики найбільш схильні до захворювання на серцеву недостатність та інші хвороби серцево-судинної системи. Натомість чоловіки, що приймають препарати для підвищення потенції, демонструють протилежний результат.

"Наші дослідження показали, що препарати, які зазвичай використовуються для лікування імпотенції, насправді мають дуже виражений ефект, що уповільнює розвиток серцевої недостатності. Також вони знижують ймовірність аритмії, що веде до летального результату", - сказав професор Ендрю Траффорд.

Найближчим часом вчені проведуть клінічні випробування, які доведуть, що саме у "Віагрі" допомагає підтримувати серцево-судинну систему в нормі.