Слава і гроші ще не гарантують щастя в особистому житті. І приклад відомої російської співачки Ірини Дубцової є підтвердженням цього.

Співачка, яка сама виховує сина Артема, зізналася в одному з нещодавніх інтерв'ю, що має свою сторінку на сайті знайомств і мріє зустріти чоловіка своєї мрії, пише сайт "Новости Н".

За її словами, вона спочатку ставилася до цього скептично, бо їй здавалося, що там сидять тільки ті чоловіки, які шукають сексу. Проте зараз Ірина змінила свою думку, бо на сайті виявилося чимало інтелігентних, освічених і вихованих молодих людей.

На жодне побачення Дубцова ще не ходила, але вже має друзів у спільноті таких же, як і вона, одиноких сердець.

Читайте також: Відома співачка шокувала фанатів волохатими ногами (ФОТО)

Популярні новини зараз
Арестович описав становище на фронті: "Йде перекидання російських резервів" Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Співачка звикла покладатися тільки на себе, але зізнається, що іноді і їй хочеться відчути себе слабкою дівчинкою за сильним чоловічим плечем.

Прикладом ідеальних сімейних стосунків Ірина вважає шлюб її батьків.

Нагадаємо, недавно інша відома російська співачка Алсу народила третю дитину.